Replays
StarCraft 2
BroodWar
Heroes of the Storm
Random

Оставка на ББ и сега на къде?

ForceTheImmortalsToFall 
Толкова протести, Бойко се оттегли и сега какво правим?
20.02.2013 12:56

Leonardo  -   
tech switch към БСП , СДС или ДПС ( за жалост )
20.02.2013 12:59

ForceTheImmortalsToFall 
Мнение за ПП Глас Народен ака Светльо Витков?
20.02.2013 13:00

freeride 
Айде сега като изгонихте Бойко , ДПС то и БСП ще ви управляват
20.02.2013 13:15

LETALiS  -   
Само мен никой не ме гони от власт TRUE STORY
20.02.2013 13:40

Borislav  -   
И мен ме гонят, ама аз искам да довърша започнатото!
[+] Spoiler
[video]http://vbox7.com/play:f773a596[/video]
20.02.2013 14:06

Veteran 
Рано е да се радваме, мутрата ще направи всичко възможно да упралява втори мандат, с помоща на пионката си президент , служебният кабинет ще е негов и изборите отново ще се фалшифицират както стана на президентските. Не разбирам след всичко което излезе за тази личност, как още въобще се намират хора , които го подкрепят. Е то се видя днес де, 50 платени баби уж взимащи 200лв пенсии, твърдящи обаче че всичко е идеално в България. Спомнете си скандала с мишо бирата изваден от яне янев, а втория в момента му е пръв защитник. Е така се задържа на власт толкова дълго, купувайки си депутати и цели партии, и използвайки бтв и тв7 и цифра медии да поддържат най-голямата политическа лъжа от както има "демокрация” в България

20.02.2013 14:37

deepsleep 
и коя е алтернативата на мутрата?- Лютви Местан ли? не съм привържаник на политиката на Бойко,но предпочитам мутрата , отколкото турците и Сергей
20.02.2013 15:04

Tangra 
Напред и нагоре.
20.02.2013 15:16

ForceTheImmortalsToFall 
Пич, 96. Нямаш 18, Нямаш право да коментираш. ;)
20.02.2013 15:38

INf3cted 
Няма напред и нагоре... да имаше адски много компромати за ББ , за управлението му адски много негативни неща... ДА , но народа ги знаеше нали ? Всичко беше открито , всичко се казваше грешки имаше разбира се , може и да не се оправяха , но се работеше по тях.Аз виждах промяната в държавата.От години насам нещо се правеше... но край.Доган , Сергей , Костов ? Това ли е бъдещето ? Не не и моето , да видим какво ще стане след изборите и живот и здраве някой ден ще се завърна в родината си - България.Аз няма да живея в държава управлявана чрез манипулаций и лъжи.
20.02.2013 15:40
Редактирано от INf3cted на 20.02.2013 15:43

Veteran 
#8 добре промит си от медиите, я явно си му и фен. Мутрата го повтаря това което ти казваш вече 4 години, непрекъснато говори и за кумунистите и против ндсв, а вие не се ли сещате, че е бил охранител на Тодор Живков, бил е и с царя, за какво предпочитане говориш, той е същия и произлиза от тези по които плюе. Тезата, че е по-малкото зло , не е вярна , оказа се че е най-голямото зло точно той. Премиер прочел една книга в живота си ,незнаещ чужди езици, пожарникар, но влязъл с връзки в школата, забъркан с трафик на наркотици и рекет, наистина ли го предпочиташ пред когото и да е. Не се учудвам де, тука винаги са били на почит мутрите

20.02.2013 15:40

vader 
Аз не мисля, че Бойко е най-лошият министър-председател. Имало е по-лоши и от него. Според мен Бойко Борисов управляваше добре. Помъчи се да направи нещо. Не успя във всичко обаче има успехи. Какво направи примерно Сергей Станишев. Когато той управляваше спряха всички европейски пари. И нима при Станишев нямаше протести. Нека не бъдем късопаметни.
20.02.2013 15:50

ForceTheImmortalsToFall 
Не мисля, че трябва да гледаме към Станишев. Предпочитам да чакам, докато не се появи някой читав.

едит: Иван96 GTFO
20.02.2013 15:59
Редактирано от ForceTheImmortalsToFall на 20.02.2013 16:00

synd 
Е сега вече тотално се провали тази държава
20.02.2013 16:01

Veteran 
#11 ако си в чужбина трябва да си наясно че за много по-малки неща , от скандалите с мишо бирата веднага хвърчат оставки, а именно само тук в бг е възможно хем да се знае от народа, хем нищо да не се случваше.И причината е промивката по медиите, каквато никога не е имало. След като му се връзвате на думи като „аз ви пистроих магистрали, аз товащ, аз онова" явно още ви тресе носталгия за бай тошо, и мутрата се възползваше именно от това, все пак бая време е прекарал по банкети и други събирания именно на една маса с бай тошо има снинки , а и по старите хора го знаят това. И магистралите не ви ги посърои той, парите са от европейския съюз, виж той се съсредоточи в строителството защото от там беше най-лесно да крадат с приближените му фирми. Ще видите и качеството какво е, след някоя година. В България нищо особено хубаво не се направи, но чрез подвластните му медии ви се втълпяваше друго. Такава тежка медийна манипулация не е имало при никое друго управление.
20.02.2013 16:08
Редактирано от Veteran на 20.02.2013 16:23

ForceTheImmortalsToFall 
Штом :Д РОФЛМАО. Пич избърши си задника, преди да ми говориш за политика, лапе такова.
20.02.2013 16:17

Veteran 
Наистина сме пред голям проблем поставени , защото въпреки, че съм с по-скоро леви политически вузгледи и аз не искам станишев, не припознавам лявото бсп и не бих гласувал за тях, те са същите болкуци, макар и по образовани от тиквата. Но вече всички трябва да се осъзнаят и мутрата власт повече да не види, а съд. Всички политици са боклуци ма тоя е цяло сметище
20.02.2013 16:19

Veteran 
ей бойковисче, приключихте, пиша без бг език на клавиатурата и на местото на ш трябваше да 6, но не е там работата. И като имам 96 в ника, що си мислиш , че това ми е рожден рожденната дата, по възрастен съм от теб , но не толкова лесен за манипулация. Важното е, че има вероятност да се отървем от мутрата, въпреки желанието му като бай тошо, да направи 8-9 мандата
20.02.2013 16:32

Xerg  - star_border  
Повечето посетители на този сайт не помнят нищо от комунистическо време, защото не са били родени или са минавали прави под масата. Аз съм от вторите, Вие ivan96 от кои сте? Надявам се това 96 в потребителското Ви име да е просто съвпадение, защото в противен случай думите Ви нямат никаква тежест.
20.02.2013 16:33

Facebook       Twitter       От 18.11.2007      За съдържанието       Пиши ни